NAUJIENOS
RUDENS GĖRYBIŲ MUGĖ „JOMARKAS“ 2025-09-20
Šiaulių rajono savivaldybės administracijos Žemės ūkio skyrius kviečia atvykti į rudens gėrybių šventę, „Jomarkas“ (2025-09-20).
Organizuoja konkursus:
- „Aš ir augintinis“, kviečiame atvykti miesto ir rajono gyventojus su savo augintiniais. Papuoškite juos rudeniškai ir dalyvaukite konkurse;
- Bendruomenes ir ūkininkus maloniai kviečiame dalyvauti ir atvykti su įvairia šventiškai papuošta žemės ūkio technika. Kūrybingiausių ir išradingiausių laukia apdovanojimai.
Informacija atnaujinta 2025-09-05 08:58


Komentarai
{{msg}}