NAUJIENOS
ŠAKYNOJE SUSKAMBO LITERATŪRINĖ – MUZIKINĖ IMPRESIJA ,,ADVENTO KELIU‘‘
Snieguotą gruodžio 9 dieną Šakynoje suskambo gražiausios Advento giesmės, kurias dovanojo Nemakščių kaimo bendruomenių jungtinis mišrus ansamblis. Nuostabūs ansamblio balsai suvirpino ne vieno klausytojo širdis, o Advento vainiko pynimas ir žvakelių uždegimas popietę padarė labai ypatinga ir stebuklu kvepiančia.
Renginio metu Šakynoje ir aplink gyvenantys buvo pakviesti uždegti žvakeles ir sukurti Advento vainiką. Kiekviena uždegta žvakelės liepsnelė atspindėjo gyvenimiškas patirtis, nuoširdumą, šeimos stiprybę, pakantumą, drąsą, tikėjimą.
Pagrindinę žvakę, simbolizuojančią šviesą, tikėjimą, atnešė ir uždegė Šakynos klebonas Stanislovas Žukauskis. Parapijos vargonininkas Rimantas Mickevičius uždegė žvakę, kuri nutiesia kelią pas Dievą. Patirties žvakelę uždegė ir papuošė vainiką Valerija Andrikaitienė, o graži Erikos ir Mariaus Liaudanskų šeima įžiebė kelio į namus ir džiaugsmo žvakelę. Jautrią akimirką sukūrė Alma ir Vytautas Arvasevičiai, kartu uždegė meilės ir ištikimybės žvakelę, o žmogiškumo ir pagarbos žvakelę uždegė Loreta ir Arūnas Gedaminskai. Šakynoje gerbiama ir mylima Bronislava Janušaitė įžiebė mokslo ir pažinimo žvakelę. Sužibo ir Irutės Zeirytės žvakelė, kuri nutiesė kelią į drąsą ir tiesą. Buvusi Šakyniškė Stanislova Klovienė atvyko į šventę ir žvakelės šviesa nutiesė kelia į atlaidumą ir gailestingumą. Paskutines keturias žvakeles, kurios simbolizuoja keturias Advento savaites, atnešė ir Advento vainiką užbaigė Šakynos bendruomenės jaunimas – Austėja Petrauskaitė, Lukas Andrijauskas, Ieva Pelytė ir Valentas Andrijauskas.
Nuostabios giesmės ir jautrios akimirkos praskriejo akimirksniu, ansamblio vadovas Remigijus Laugalis Šakynos seniūnijai įteikė naminės duonos kepalą ir linkėjo darnos, draugiškumo.
Šakynos klebonas ta proga pasveikino visus su artėjančiomis šventėmis ir linkėjo susikaupimo, ramaus laukimo. Sveikinimo ir padėkos žodį tarė šio gražaus koncerto sumanytoja – laikinai einanti Šakynos seniūnės pareigas Rina Gedminienė. Šakynos niekada nepamirštantis Mindaugas Gedvila atvyko paklausyti giesmių ir pabūti kartu, nuoširdžia kalba sveikino visus klausytojus ir ansamblio atlikėjus. Šakynos bendruomenė tarė padėkos žodį atvykusiems svečiams, dėkojo už jų atliktą impresiją, o Šakynos filialo meno vadovė Julija Gribėnė pasinaudojo šventine nuotaika ir padėkojo Jonui Vapsvai už draugystę, už įamžintas daugumą Šakynoje vykstančių švenčių akimirkas, padėkos skriejo ir Šakynos bendruomenės jaunimui, kuris neliko abejingas ir prisijungė prie šventės ir Advento vainiko kūrimo.
Dėkojame visiems atėjusiems, dalyvavusiems, buvusiems kartu. Linkime didelio artimųjų rato prie Šventų Kūčių stalo, džiaugsmingų akimirkų Šventų Kalėdų rytą ir žinomą prasmingų ateinančių Naujųjų metų.
Organizatorių informacija ir nuotraukos
Informacija atnaujinta 2023-12-14 10:52


Komentarai
{{msg}}