Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

SAVIVALDOS DIENOS PROGA GIMNAZISTAI PAKEITĖ SAVIVALDYBĖS VADOVUS IR DARBUOTOJUS

2025-10-09 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Spalio 9 d. 23 Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos gimnazistai drauge su karjeros specialiste Vilma Žukauskiene ir socialine pedagoge Florentina Navickiene Šiaulių rajono savivaldybėje paminėjo Vietos savivaldos dieną. Moksleiviai dirbo meru, vicemeru, patarėjais, skyrių vedėjais.

2025 savivaldos dienos paminėjimas „Gimnazistai savivaldybėje“ inicijuotas Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos ir savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės (patarėjos) Simonos Dambrauskienes. Moksleiviai Įdomiai praleido 2 valandas sprendžiant savivaldybes gyventojų klausimus, susipažino su rajono vadovų ir specialistų darbu.

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos 2D klasės gimnazistė Karmela Kryžiūtė

Informacija atnaujinta 2025-10-09 10:47

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon