Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

SAVIVALDYBĖJE – DALYKINIS SUSITIKIMAS SU UAB „TOKSIKA“ VADOVAIS

2026-04-09 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Šiaulių rajono savivaldybėje lankėsi UAB „Toksika“ generalinis direktorius Arūnas Dirvinskas, vykdantysis direktorius Lukas Andronavičius, strategijos ir finansų vadovas Stanislavas Zablockis bei plėtros vadovas Marius Busilas. Susitikime su Šiaulių rajono savivaldybės meru Česlovu Greičiumi ir administracijos direktoriumi Gipoldu Karkleliu aptarti bendrovės 2025 veiklos rezultatai, taip pat aktualijos susijusios su atliekų deginimu ir monitoringu.

UAB „Toksika“ vadovai taip pat informavo, kad bendrovė tęsia bendradarbiavimą su Bridų bendruomene bei užmezgė bendradarbiavimą su Šakyna.

UAB „Toksika“ generalinis direktorius A. Dirvinskas informavo, kad Šiaulių rajone kiekvieną rudenį vykstanti ir gyventojams labai reikalinga švaros akcija, kai „Toksika“ automobilis pagal grafiką apvažiuoja rajono gyvenvietes ir nemokamai surenka įvairias pavojingas atliekas, plečiasi į Šiaulių miestą, Klaipėdos rajono savivaldybę. Patikino, kad ši akcija Šiaulių rajono savivaldybėje  vėl vyks ir šį rudenį.

Tai pat kalbėta apie ieškomas galimybes drauge su savivaldybėmis ir Ekonomikos bei inovacijų ministerija, kaip panaudoti šilumos perteklių, kuris atsiranda deginant pavojingas atliekas ir galėtų apšildyti savivaldybėms ar valstybei reikalingus objektus.

Šiaulių rajono savivaldybės informacija ir nuotraukos

Informacija atnaujinta 2026-04-09 12:54

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon