NAUJIENOS
SAVIVALDYBĖS VADOVŲ SVEIKINIMAS MOTINOS DIENOS PROGA
Mielosios, brangiosios Mamos,
gegužė pražysta gražiausiais žiedais, kad galėtume padėkoti Jums už meilę ir gerumą, kantrybę ir šilumą, gyvybę ir gyvenimą.
Tegul Jūsų namus ir širdis pripildo vaikų ir vaikaičių šypsenos, nuoširdūs apkabinimai, džiaugsmas ir dėkingumas.
Jaukaus ir šilto Mamų šventadienio su pačiais brangiausiais ir mylimiausiais!
Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas GREIČIUS
vicemeras Mindaugas SADAUSKAS
administracijos direktorius Gipoldas KARKLELIS
Informacija atnaujinta 2026-05-02 06:51


Komentarai
{{msg}}