NAUJIENOS
SAVIVALDYBĖS VADOVŲ SVEIKINIMAS
Brangieji,
nuoširdžiai sveikiname Jus su
šv. Velykomis – Atgimimo ir Džiaugsmo švente!
Pakvieskime į savo namus Prisikėlimo stebuklą,
tikėjimą meile ir šviesią viltį.
Atverkime savo širdis gerumui ir santarvei, atjautai ir dorai.
Saulėtų, džiaugsmingų ir viltingų šv. Velykų!
Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas GREIČIUS
vicemeras Mindaugas SADAUSKAS
administracijos direktorius Gipoldas KARKLELIS
Informacija atnaujinta 2026-04-05 07:08


Komentarai
{{msg}}