Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

Sėkmingai baigtas antrasis „SuperheroLab“ susitikimas Malmėje!

2025-03-28 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Dalyvaujant „Erasmus+“ programos projekte „The Superhero Lab: Engaging Children as Scientists to Explore Sustainability“ Nr. 2023-1-DE01-KA220-SN-23-36-1513149 Šiaulių rajono savivaldybės administracijos švietimo ir sporto skyriaus vyriausios specialistės Viktorija Lipskienė ir Margarita Pavilionienė, Šiaulių r. Kuršėnų lopšelio-darželio „Žiedelis“ ikimokyklinio ugdymo mokytoja Orinta Laureckienė ir priešmokyklinio ugdymo mokytoja Vaida Klimavičienė susitiko Malmėje (Švedijoje) su partneriais iš Vokietijos, Graikijos, Slovėnijos, Austrijos bei Latvijos. Su projekto partneriais aptartos ne tik tolimesnės projekto veiklos, bet ir aplankyti du Švedijos lopšeliai-darželiai. Pilängsgården darželyje „pasinerta“ į jų kasdienybę. Didžiausias išskirtinumas, kad vaikai ne tik didžiausią laiko dalį praleidžia lauke, bet ten ir miega, o netoliese esančiame parke vykdo ugdomąsias veiklas bei patys gaminasi maistą, pietauja bei tyrinėja natūralią aplinką. Abiejuose lopšeliuose-darželiuose didelis dėmesys skiriamas nusiraminimo zonoms, sensomotoriniam ugdymui, pojūčių erdvėms. Vėliau projekto veiklos tęsėsi eksperimentų stebėjimu bei jų išbandymu. Bendradarbiaudami su projekto partneriais kūrėme veiklų planus, kuriuos pritaikysime Šiaulių r. Kuršėnų lopšelyje-darželyje „Žiedelis“ ir išbandysime sumanytus eksperimentus su ugdytiniais.

Norint pasiekti pastebimų rezultatų tvarumo ugdyme turime nuosekliai ir tikslingai veikti.

Informaciją parengė Švietimo ir sporto skyriaus vyriausioji specialistė

Viktorija Lipskienė

Informacija atnaujinta 2025-03-28 10:14

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon