Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

NAUJIENOS

ŠIAULIŲ R. DUBYSOS AUKŠTUPIO MOKYKLA ĮGYVENDINA SVEIKATINIMO PROJEKTĄ „IŠREIŠKIU SAVE“

2025-06-12 Komentarai (0) Naujienos Dalintis
NAUJIENOS

Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokykla vykdo Šiaulių rajono savivaldybės finansuojamą projektą „Išreiškiu save“, kurio metu vaikams ir jų tėvams organizuojami siužetinės mankštos su jogos elementais ir dailės terapijos užsiėmimai.

Užsiėmimus veda sertifikuotos jogos ir dailės terapijos specialistės Irutė Bogušė ir Daiva Gedminienė. Jų vedamos veiklos skirtos stiprinti vaikų fizinę ir emocinę sveikatą bei kurti artimesnį šeimos ryšį.

Joga gerina laikyseną, lavina kvėpavimo kontrolę ir padeda valdyti emocijas, o dailės terapija – saugus būdas išreikšti jausmus, mažinti įtampą ir skatinti kūrybiškumą. Tėvų įsitraukimas padeda vaikams mokytis per bendrą patirtį ir pozityvų pavyzdį.

Šiuo metu užsiėmimai vyksta Aukštelkės skyriuje, o rudenį jie bus organizuojami ir Bubių skyriuje.

Kviečiame į bendruomeninį renginį „Sveika, vasara“, kuris vyks 2025 m. birželio 13 d. nuo 16.30 iki 19.30 val. Šiaulių r. Dubysos aukštupio mokyklos Aukštelkės skyriuje (Paparčių g. 2, Aukštelkė). Renginio metu galėsite išbandyti jogos ir dailės terapijos veiklas, skirtas atsipalaidavimui, kūrybai ir bendrystei. Laukiame visų norinčių patirti pozityvių emocijų kupiną popietę!

Dubysos aukštupio mokyklos informacija

Informacija atnaujinta 2025-06-12 08:13

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}
sign language icon easy-to-read language icon