NAUJIENOS
ŠIAULIŲ REGIONO SAVIVALDYBIŲ ATSTOVAI SUSITIKO DĖL BENDRADARBIAVIMO VAIKŲ GLOBOS SRITYJE
Šiaulių rajono savivaldybėje vyko Šiaulių regiono savivaldybių vicemerų ir administracijų darbuotojų atstovų, kuruojančių socialinių paslaugų sritį, socialinių paslaugų įstaigų vadovų, kuruojančių globos centrų veiklą, globos centrų vadovų ir veiklos koordinatorių susitikimas, kurį organizavo Valstybės vaiko teisių apsaugos ir įvaikinimo tarnyba prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. Susitikimo tikslas – stiprinti bendradarbiavimą, vienodinti gerąją praktiką ir priimti sprendimus dėl Šiaulių regiono savivaldybių bendradarbiavimo pokyčių vaikų globos srityje.
Susitikimo dalyvius pasveikino Šiaulių rajono savivaldybės vicemeras Mindaugas Sadauskas, palinkėjęs susitikimo dalyviams rasti kelius ir sprendimus, kad situacija vaikų globos srityje gerėtų.
Susitikimo kuratorė ir Globos centrų projekto vadovė Rugilė Ladauskienė kvietė visų susitikime dalyvaujančių savivaldybių atstovus pristatyti savo veiklos globos srityje, struktūras ir aktualijas.
Pranešėjams buvo užduodami klausimai, išsakomos nuomonės, diskutuojama.
Susitikime aptartos vaikų globos situacijos kiekvienoje iš savivaldybių Šiaulių regione, diskutuota apie globėjams (rūpintojams), budintiems globotojams mokamus pagalbos pinigus ir atlygį, budinčių globotojų situaciją kiekvienoje savivaldybėje, vaikų iš nesaugios aplinkos apgyvendinimą pas budinčius globotojus krizės atveju.
Renginyje pasidalinta gerąja savivaldybių patirtimi, pritraukiant budinčius globotojus, nuolatinius globotojus, globėjus (rūpintojus), steigiant šeimynas, užtikrinant specialistų bei paslaugų prieinamumą budintiems ir nuolatiniams globotojams, globėjams, šeimynų dalyviams ir jų prižiūrimiems vaikams bei šiai veiklai skiriamą finansavimą.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Nuotraukos Zigmo Ripinskio
Informacija atnaujinta 2025-02-24 10:27


Komentarai
{{msg}}