NAUJIENOS
SKAUTŲ IR PASIENIEČIŲ DRAUGYSTĖ IŠAUGO Į ĮDOMIUS RENGINIUS
2022 m. liepos-rugpjūčio mėnesiais vyko projektas „Diena su pasieniečiu“, kurį įgyvendino asociacija „Šiaulių skautų tuntas“ bei VSAT prie LR VRM Pagėgių pasienio rinktinės Šiaulių pasienio užkarda ir kurį finansavo Šiaulių rajono savivaldybė.
Šio projekto pagrindinis siekis įdomiais ir jaunimui patraukliais būdais ne tik teoriškai, bet ir praktiškai supažindinti jaunimą su pasieniečio profesija ir jos ypatybėmis, profesinio orientavimosi gairėmis, formuoti jaunimo socialinius įgūdžius, ugdyti visuomeniškumą bei sąmoningumą, užtikrinti jaunimo laisvalaikio prasmingumą bei užimtumą, propaguoti sveiką gyvenimo būdą bei savanorystę. Vykdyti vaikų ir jaunimo užimtumo veiklas. Tuo pačiu įgyvendinant prevencines žalingų įpročių ir jaunimo nusikalstamumo priemones.
Šiaulių pasienio užkardos pareigūnai dalyvavo skautų rengiamose stovyklose, kuriose dalyvavo per 1200 jaunuolių ne tik iš Lietuvos, bet ir Estijos, Latvijos, Ukrainos, Izraelio, Švedijos, Suomijos bei Vokietijos.
Organizatorių informacija ir nuotraukos
Informacija atnaujinta 2022-10-07 08:20


Komentarai
{{msg}}