NAUJIENOS
STUDENTŲ FESTIVALIO CHORINĖ MUZIKA SKAMBĖJO IR KURŠĖNUOSE BEI KURTUVĖNUOSE
Įspūdingais, įsimintinais koncertais bei originaliomis programomis žiūrovus džiuginantis studentų chorų festivalis skambėjo ir Šiaulių rajone bei regione.
Lapkričio 15–17 d. Tarptautinei studentų dienai paminėti skirtame festivalyje, kurį šiemet rengia Lietuvos nacionalinis kultūros centras kartu su Vilniaus universiteto Šiaulių akademija, dalyvavo chorai iš Vilniaus, Kauno, Šiaulių, Klaipėdos aukštųjų mokyklų ir svečiai iš Lenkijos – Poznanės Adomo Mickevičiaus universiteto mišrus choras ir Liublino gamtos mokslų universiteto mišrus choras.
Tris dienas visuomenei atviri koncertai vyko Šiaulių Šv. Apaštalų Petro ir Pauliaus katedroje, Šv. Ignaco Lojolos, Šv. Jurgio, Radviliškio Šv. Mergelės Marijos, Kurtuvėnų Šv. Jokūbo bažnyčiose, Šiaulių rajono savivaldybės kultūros centre, Šiaulių „Juventos“ progimnazijoje ir koncertų salėje „Saulė“.
Šiaulių koncertų salėje „Saulė“ vykusiame Didžiajame festivalio koncerte skambėjo populiariausios visų laikų lietuvių bei užsienio kompozitorių dainos, arijos, baladės, kurias atliko jungtinis penkių šimtų balsų studentų choras. Choristams pritarė Latvijos universiteto pučiamųjų instrumentų orkestras.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Nuotraukos Zenono Ripinskio, Robertos Griciūtės nuotraukos
Informacija atnaujinta 2024-11-18 14:29


Komentarai
{{msg}}