NAUJIENOS
SVEIKINIMAS ŠIAULIŲ RAJONO KULTŪROS DARBUOTOJAMS
Kultūra – tautos savastis, jos gyvybingumo šaltinis.
Kultūra – tiltas, jungiantis istoriją ir dabartį, kuriantis bendrystę, suteikiantis spalvų kasdienybei.
Ačiū už kiekvieno indėlį į jaukų ir prasmingą, įdomų ir turiningą, spalvingą ir skambantį Šiaulių rajono kultūros paveikslą!
Su Kultūros diena, brangieji Šiaulių rajono kultūros darbuotojai!
Energijos, įkvepiančių idėjų, geros nuotaikos ir sėkmės visose Jūsų veiklose!
Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas GREIČIUS
vicemeras Mindaugas SADAUSKAS
administracijos direktorius Gipoldas KARKLELIS
Informacija atnaujinta 2026-04-15 10:09


Komentarai
{{msg}}