NAUJIENOS
VOVERIŠKIŲ MOKYKLOS SVEČIAI IŠ RUMUNIJOS LANKĖSI ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖJE
Balandžio 30 dieną Šiaulių rajono savivaldybėje lankėsi Rumunijos Suceava rajono Falticeni „Nicu Gane“ mokyklos delegacija. Juos atlydėjo Šiaulių r. Voveriškių pagrindinės mokyklos direktorė Albina Gudaitienė, mokytojos – Jūratė Banevičienė, Vita Bernotienė ir mokyklos mokiniai.
Svečiai iš Rumunijos į Voveriškes atvyko atsakomajam vizitui dalyvaujant „Erasmus“ programoje. Prieš kelis metus grupė Voveriškių mokyklos atstovų lankėsi Falticeni „Nicu Gane“ mokykloje, kur sėmėsi patirties, susipažino su Rumunijos mokinių ugdymo programa, stebėjo pamokas ir įvairias veiklas. Dabar patys rumunai atvyko į Voveriškių pagrindinę mokyklą pratęsti bendradarbiavimo. Rumunijos svečių delegacijoje mokyklos direktorius Benta Codrin ir keturi septintų klasių mokiniai.
Pasak Voveriškių pagrindinės mokyklos direktorės Albinos Gudaitienės, svečiai labai domėjosi įvairiomis temomis – informacinių technologijų naudojimo pamokose, popamokinėje veikloje, kaip mes sprendžiame mobiliųjų telefonų naudojimo mokykloje bei patyčių užkardymo problemas, domėjosi vidaus ir lauko žaidimais.
Lankantis Šiaulių rajono savivaldybėje svečius priėmė rajono vadovai – meras Česlovas Greičius ir vicemeras Mindaugas Sadauskas. Susitikimo pradžioje buvo parodytas filmas apie Šiaulių rajoną. Rajono meras pavaišino svečius šiaulietiškais saldainiais, papasakojo apie rajoną, čia vykdomas veiklas, savivaldybės darbą. Kalbėta apie ugdymą vaikų darželiuose ir mokyklose, mokinių galimybes ugdyti savo asmenybes, siekti užsibrėžtų tikslų, atsakė į pateiktus klausimus.
Rumunijos svečių delegacijoje mokyklos direktorius Benta Codrin trumpai papasakojo apie savo mokyklą ir pasidžiaugė maloniu bendradarbiavimu su Voveriškių pagrindine mokykla.
Vizito pabaigoje Šiaulių rajono savivaldybės meras Česlovas Greičius svečiams įteikė atminimo dovanėles.
Šiaulių rajono savivaldybės informacija
Nuotraukos Zigmo Ripinskio
Informacija atnaujinta 2025-05-02 11:55


Komentarai
{{msg}}