SKELBIMAI
ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMAS „DĖL 2021–2022 METŲ ŠILDYMO SEZONO PRADŽIOS ŠVIETIMO IR SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOSE“
![]()
ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS
DIREKTORIUS
ĮSAKYMAS
DĖL 2021–2022 METŲ ŠILDYMO SEZONO PRADŽIOS
ŠVIETIMO IR SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOSE
2021 m. rugsėjo 21 d. Nr. A-1760
Šiauliai
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo 13 straipsnio, Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2010 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 1-297 ,,Dėl Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių patvirtinimo“, 61, 63 ir 65 punktais bei atsižvelgdamas į meteorologines sąlygas,
n u s p r e n d ž i u pradėti 2021–2022 metų šildymo sezoną Šiaulių rajono švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigose nuo 2021 m. rugsėjo 22 d.
Šis įsakymas gali būti skundžiamas Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.
Administracijos direktorius Gipoldas Karklelis
Informacija atnaujinta 2021-09-22 11:27

