Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

SKELBIMAI

ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS DIREKTORIAUS ĮSAKYMAS „DĖL 2021–2022 METŲ ŠILDYMO  SEZONO PRADŽIOS ŠVIETIMO IR SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOSE“

2021-09-22 Dalintis

ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS

DIREKTORIUS

ĮSAKYMAS

DĖL 2021–2022 METŲ ŠILDYMO  SEZONO PRADŽIOS

ŠVIETIMO IR SVEIKATOS PRIEŽIŪROS ĮSTAIGOSE

2021 m. rugsėjo 21 d. Nr. A-1760

Šiauliai

                      Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo 13 straipsnio, Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2010 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 1-297 ,,Dėl Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių patvirtinimo“, 61, 63 ir 65 punktais bei atsižvelgdamas į meteorologines sąlygas,

                      n u s p r e n d ž i u pradėti 2021–2022 metų šildymo sezoną Šiaulių rajono švietimo ir sveikatos priežiūros įstaigose  nuo 2021 m. rugsėjo 22  d.

                      Šis įsakymas gali būti skundžiamas Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

 

 

Administracijos direktorius                                                                                                                                                                Gipoldas Karklelis

Informacija atnaujinta 2021-09-22 11:27

sign language icon easy-to-read language icon