SKELBIMAI
DARBUOTOJŲ MOKYMAI VYKO NUOTOLINIU BŪDU
Spalio 21-23 dienomis Šiaulių rajono savivaldybės darbuotojai dalyvavo nuotoliniuose mokymuose „Kokybės vadybos sistemos sukūrimas“, kuriuos vedė Dainius Urbanavičius.
Mokymo programoje – itin aktualios temos, kaip kurti kokybės vadybos sistemą.
Mokymuose dalyvavo 22 klausytojai. Kai kurie skyrių vedėjai turi metinę užduotį: sukurti valdymo procesą ir jį vizualizuoti.

Organizatorių informacija
Informacija atnaujinta 2020-10-30 11:47

