Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

SKELBIMAI

DARBUOTOJŲ MOKYMAI VYKO NUOTOLINIU BŪDU

2020-10-24 Dalintis

Spalio 21-23 dienomis Šiaulių rajono savivaldybės darbuotojai dalyvavo nuotoliniuose mokymuose „Kokybės vadybos sistemos sukūrimas“, kuriuos vedė Dainius Urbanavičius.

Mokymo programoje – itin aktualios temos, kaip kurti kokybės vadybos sistemą.

Mokymuose dalyvavo 22 klausytojai. Kai kurie skyrių vedėjai turi metinę užduotį: sukurti valdymo procesą ir jį vizualizuoti.

Organizatorių informacija

Informacija atnaujinta 2020-10-30 11:47

sign language icon easy-to-read language icon