SKELBIMAI
DĖL 2021 – 2022 METŲ ŠILDYMO SEZONO PRADŽIOS
![]()
ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS
DIREKTORIUS
ĮSAKYMAS
DĖL 2021 – 2022 METŲ ŠILDYMO SEZONO PRADŽIOS
2021 m. rugsėjo 28 d. Nr. A-1806
Šiauliai
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo 13 straipsniu, Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2010 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 1-297 patvirtintomis Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklėmis,
s k e l b i u 2021 – 2022 metų šildymo sezono Šiaulių rajone pradžią nuo 2021 m. rugsėjo 28 d., šildymą vartotojams įjungiant ne vėliau kaip iki 2021 m. rugsėjo 30 d.
Administracijos direktoriaus pavaduotoja,
pavaduojanti administracijos direktorių Regina Rupšienė
Informacija atnaujinta 2021-09-28 13:32

