SKELBIMAI
DĖL 2022–2023 METŲ ŠILDYMO SEZONO PABAIGOS

ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS MERAS
POTVARKIS
DĖL 2022–2023 METŲ ŠILDYMO SEZONO PABAIGOS
2023 m. balandžio 19 d. Nr. M-18
Šiauliai
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 25 straipsnio 5 dalimi, Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2010 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 1-297 „Dėl Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių patvirtinimo“, 61 ir 65 punktais:
- S k e l b i u 2022 – 2023 metų šildymo sezono pabaigą Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje – 2023 m. balandžio 19 – 21 dienomis;
- N u r o d a u, kad šilumos vartotojai – švietimo, sveikatos priežiūros, gydymo bei socialinės globos paslaugas teikiančių įstaigų pastatuose, įstaigų vadovai, įskaitant ir daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojus, turi teisę teisės aktuose nustatyta tvarka patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pabaigos, nepažeisdami teisės aktuose nustatytų higienos normų ir raštu suderinę su šilumos tiekėju.
Šis potvarkis gali būti skundžiamas Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.
Savivaldybės meras Česlovas Greičius
Informacija atnaujinta 2023-04-19 14:25

