Pradžia
gestu kalba lengvai suprantama kalba
Pradžia

SKELBIMAI

DĖL 2022–2023 METŲ ŠILDYMO  SEZONO PABAIGOS

2023-04-19 Dalintis


ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS MERAS

POTVARKIS

DĖL 2022–2023 METŲ ŠILDYMO  SEZONO PABAIGOS

2023 m. balandžio  19  d. Nr. M-18

Šiauliai

           Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 25 straipsnio 5 dalimi, Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2010 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 1-297 „Dėl Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių patvirtinimo“, 61 ir 65 punktais:

  1. S k e l b i u 2022 – 2023 metų šildymo sezono pabaigą Šiaulių rajono savivaldybės teritorijoje – 2023 m. balandžio 19 – 21 dienomis;
  2. N u r o d a u, kad šilumos vartotojai – švietimo, sveikatos priežiūros, gydymo bei socialinės globos paslaugas teikiančių įstaigų pastatuose, įstaigų vadovai, įskaitant ir daugiabučių gyvenamųjų namų gyventojus, turi teisę teisės aktuose nustatyta tvarka patys nuspręsti dėl savo pastatų šildymo pabaigos, nepažeisdami teisės aktuose nustatytų higienos normų ir raštu suderinę su šilumos tiekėju.

         Šis potvarkis gali būti skundžiamas Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.

 

Savivaldybės meras                                                                                                Česlovas Greičius

Informacija atnaujinta 2023-04-19 14:25

sign language icon easy-to-read language icon