SKELBIMAI
DĖL 2022 – 2023 METŲ ŠILDYMO SEZONO PRADŽIOS

ŠIAULIŲ RAJONO SAVIVALDYBĖS ADMINISTRACIJOS
DIREKTORIUS
ĮSAKYMAS
DĖL 2022 – 2023 METŲ ŠILDYMO SEZONO PRADŽIOS
2022 m. spalio 12 d. Nr. A-1853
Šiauliai
Vadovaudamasis Lietuvos Respublikos vietos savivaldos įstatymo 29 straipsnio 8 dalies 2 punktu, Lietuvos Respublikos šilumos ūkio įstatymo 13 straipsniu, Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių, patvirtintų Lietuvos Respublikos energetikos ministro 2010 m. spalio 25 d. įsakymu Nr. 1-297 ,,Dėl Šilumos tiekimo ir vartojimo taisyklių patvirtinimo“, 61 ir 65 punktais,
s k e l b i u 2022 – 2023 metų šildymo sezono Šiaulių rajone pradžią nuo 2022 m. spalio 13 d., šildymą vartotojams įjungiant ne vėliau kaip iki 2022 m. spalio 14 d.
Šis įsakymas gali būti skundžiamas Lietuvos Respublikos administracinių bylų teisenos įstatymo nustatyta tvarka.
Administracijos direktorius Gipoldas Karklelis
Informacija atnaujinta 2022-10-12 16:41

