Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Skelbimai

NUO PIRMADIENIO – GLOBĖJAMS IR VAIKŲ GLOBAI SKIRTA SAVAITĖ

2020-06-26 Dalintis

Nepaisant to, jog visai neseniai gyvenome neįprastai, su globos centrų darbuotojais tik ką sugrįžę į įprastą gyvenimo ritmą surėmėme protus ir širdis ir netrukus, jau visą ateinančią savaitę, visos Lietuvos savivaldybes apims renginiai ir veiklos skirtos Globėjų dienai paminėti ir atkreipti visuomenės dėmesį į vaikų globą.

Visos Lietuvos globos centrų renginių planus ir minėjimo aprašymą galite rasti čia ir automatiškai dalintis internetinėje erdvėje: https://globoscentrai.lt/news/277

Šiuo metu vaikų globos institucijose vis dar auga 1777 vaikai ir kasdien susiduriame su nuolatiniu, didžiuliu poreikiu – VAIKAMS REIKIA LAIKINOS AR NUOLATINĖS ŠEIMOS.

Tikime, jog galinga informacijos sklaida didins visuomenės sąmoningumą, kilniems ir nelengviems sprendimams – užauginti žmogų atvers žmonių širdis ir protus, o ŽMONĖMS, KURIE JAU KELIAUJA DRAUGE SU GLOBOTINIU, bus skirtas nuoširdus, išskirtinis dėmesys ir pagarba, auginant žmogų, kurio prigimtinė šeima šiandien yra per silpna jį užauginti.

Nuoširdžiai dėkojame visiems, apsijungsiantiems ateinančią savaitę į tikėjimo, sąmoningumo ir pagarbos šventę dėl vaikų, dėl ateities!

 

Rugilė Ladauskienė

rugile.ladauskiene@vaikoteises.lt

 

Informacija atnaujinta 2020-06-26 13:52