Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Skelbimai

PADOVANOK VAIKUI SAUGIĄ VAIKYSTĘ. TAPK BUDINČIU GLOBOJU!

2022-01-14 Dalintis

Vaikai – didžiausias visuomenės turtas ir ateitis. Jų nerūpestingos vaikystės užtikrinimas – mūsų uždavinys. Tačiau ne visų vaikų vaikystė laiminga ir džiugi. Kuršėnų šeimos namų Globos centras stengiasi padėti vaikams rasti saugią vaikystės užuovėją budinčių globotojų, globėjų (rūpintojų), įvaikintojų šeimose, kurie gali pasirūpinti jų poreikiais.

Globos centras, teikdamas paslaugas globėjams (rūpintojams) ir jų globojamiems vaikams, įgyvendina vaiko globėjo (rūpintojo) teises ir pareigas, organizuoja socialines paslaugas bei kitą pagalbą pagal poreikį vaikui ir budinčiam globotojui.

Budintis globotojas – tai fizinis asmuo, atitinkantis Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse globėjui (rūpintojui) keliamus reikalavimus, išklausęs globėjų ir įtėvių mokymus ir budinčių globotojų konsultavimo kursus, pagal su globos centru sudarytą tarpusavio bendradarbiavimo ir paslaugų teikimo sutartį prižiūri likusius be tėvų globos vaikus, užtikrina jiems fizinį ir emocinį saugumą, auklėjimą, ugdymąsi ir kasdienę priežiūrą.

Globos centras kviečia Šiaulių r. sav. bendruomenės narius prisidėti prie vaiko saugios aplinkos užtikrinimo ir tapti budinčiu globotoju. Platesnę informaciją apie budinčio globotojo veiklą ir kaip juo tapti galite gauti atvykę į Kuršėnų šeimos namų Globos centrą adresu Pramonės g. 2, Kuršėnai, Šaulių r. sav., arba skambinti telefonu 8 614 989 70, rašyti el. laišku adresu kursenuvgngc@gmail.com.

 

Vita Kaminskienė
Kuršėnų šeimos namų Globos centro socialinė darbuotoja
El. p. vitakaminskiene1@gmail.com

Informacija atnaujinta 2022-01-14 10:17