Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

ARGENTINOJE PASKELBTAME PROJEKTE „SVEIKINIMO ATVIRUKAS - 2020“ DALYVAVO IR KURŠĖNŲ LAURYNO IVINSKIO GIMNAZIJOS MOKINIAI

2020-12-15 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Taikos vėliavos komitetas, kurio pirmininkė daktarė Auksė Narvilienė, noriai ir sėkmingai bendradarbiauja su Argentinos organizacija ,,Tūkstantis tūkstantmečių taikos“. Jos paskatinti Taikos mokyklų mokiniai ir pandemijos sąlygomis aktyviai  dalyvavo kuriant atviruką.

Į Argentinoje organizuojamą  konkursą  ,,Sveikinimo atvirukas -2020“ iš visų pasaulio kampelių skrido suskrido mokinių piešti, tapyti, karpyti, žodžiu, įvairiomis technikomis sukurti atvirukai.

Projekte dalyvavo ir savo darbus konkurso organizatoriams siuntė net 9 Lietuvos mokyklų mokiniai. Atvirukai į Argentiną keliavo iš  Vilniaus Antakalnio gimnazijos, Šalčininkų Lietuvos tūkstantmečio gimnazijos, Šiaulių Gegužių progimnazijos, Skuodo r. Ylakių gimnazijos, Molėtų gimnazijos, Mažeikių r. Židikų Marijos Pečkauskaitės gimnazijos, Kretingos pranciškonų gimnazijos, Palangos senosios gimnazijos,  Šiaulių r. Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos.

Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijai atstovavo 2GB klasės mokiniai Lukas Muchtarovas, Kristupas Šimkus, Pijus Milašius sukurdami ir išsiųsdami atvirukus į Argentiną. Organizatoriai projekto dalyviams į mokyklas jau skraidina padėkas už mokinių kūrybiškumą ir pastangas saugojant taiką.

Raimonda Rumbinaitė, Kuršėnų Lauryno Ivinskio gimnazijos mokytoja

Atvirukus galima peržiūrėti socialiniame tinkle Facebook

Informacija atnaujinta 2020-12-15 10:17

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}