Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

ERASMUS + PROJEKTO ,,SPRING AND RESPECT WILL COME BACK“ PARTNERIŲ VIZITAS ŠIAULIŲ R. KAIRIŲ JUNGTINĖJE MOKYKLOJE

2022-05-11 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Šiaulių r. Kairių jungtinės mokyklos Kairių skyriuje visą savaitę viešėjo itin gausus būrys svečių – Erasmus + projekto ,,Spring and respect will come back“ partneriai iš Italijos, Rumunijos, Lenkijos, Graikijos ir Latvijos.

Susitikimo metu tarptautinės mokytojų ir mokinių komandos mokėsi vieni iš kitų, dalinosi įspūdžiais bei patirtimi, tobulino anglų kalbos žinias, domėjosi ekologiniu ugdymu.

Organizuotos veiklos skatino dalyvių pagarbą gyvybei ir atsakomybę už ją, rūpestį ne tik dėl savo, bet ir savo šalies bei visos Žemės ateities.

Mobilumas atidarytas su Šiaulių rajono savivaldybės Švietimo ir sporto skyriaus vyr. specialisto Rimo Marcinkaus ir mokyklos direktorės Linos Niparavičienės sveikinimo žodžiais, komandos narių prisistatymais bei smagiais mokinių muzikiniais pasirodymais. Projekto partneriams organizuoti gamtos stebėjimo turai Kurtuvėnų regioninį parke, Kryžių kalne, Pakiršinio ir Burbiškių dvaruose, Šiaulių Aušros muziejaus Žaliūkių vėjo malūne. Didelį įspūdį svečiams paliko Lietuvos pajūrio paveldo objektas - Olando kepurė. Aplinkosauginės problemos aptartos licencijuotoje pavojingųjų atliekų tvarkymo įmonėje „Toksika“.  Paskutinę viešnagės dieną Kairių skyriuje iškilmingai atidaryta įvairiaspalvių Erasmus+ projekto partnerių draugystės suolų alėja.

 

Šiaulių r. Kairių jungtinės mokyklos sekretorė
Ingrida Dzindzeletienė
 
* Apie viešinimą moksleiviai įspėti

Informacija atnaujinta 2022-05-11 16:06

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}