Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

IR VĖL Į BALSIŲ STOVYKLĄ

2021-09-01 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Kuršėnų kūrybos namų bendruomenė ketvirtą  kartą dalyvavo Šiaulių rajono savivaldybės vaikų vasaros poilsio organizavimo projekte.

Šių metų projekto „Draugystės tiltas tarp gamtos ir atradimų“ tikslas – sudaryti galimybę mokiniams  dalyvauti vasaros poilsio stovykloje už gyvenamosios vietos ribų, tobulinant kultūrinį gyvenimą, kur gamta derinama su atradimais.

Mokiniai vasaros stovyklos labai laukė, nes dėl labai ilgai užsitęsusio nuotolinio mokymosi norėjo artimesnio tarpusavio bendravimo, emocinio poilsio. Balsių stovykloje mokiniai patyrė vasariškų nuotykių keliaujant po Balsių gamtines vietas ir stebint bei fiksuojant gamtos ypatumus,  plaukiant baidarėmis Virvytės upe, kalbantis ir žaidžiant prie laužo, tobulinant ištvermę ir judumą estafetėse, protmūšyje, šaudant į taikinį. Gerų emocijų patyrė diskotekoje, pirtyje ir kubile, o kur dar skanus, šiltas  ir sveikas maistas, gyvenimas nameliuose.

Balsių stovykloje dalyvavę mokiniai vykdami namo džiaugėsi praleistu laiku ir pažadėjo pasidalinti gerąja patirtimi su draugais Kūrybos namuose ir savo mokyklose. Dėkojame Šiaulių rajono savivaldybei, Balsių stovyklos direktoriui Aloyzui Jarošaičiui už suteiktą galimybę  šiemet, kad ir mažesnei mokinių grupei,  patirti vasaros atostogų malonumus vienoje iš populiariausių Lietuvos vasaros vaikų stovyklų.

 

Vyr. mokytoja Rasa Poškienė

*** Apie viešinimą dalyviai perspėti

Informacija atnaujinta 2021-09-01 11:29

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}