Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

„MES MOKOMĖS VIENI IŠ KITŲ 2020“

2020-10-30 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

2020 m. spalio 29 d. Šiaulių rajono Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ pedagogai, bendradarbiaudami su Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnybos specialistais, surengė ir įgyvendino jau kasmetine tapusią, tik šiemet į ZOOM aplinką persikėlusią, metodinę konferenciją „Mes mokomės vieni iš kitų“.

Šios konferencijos ašimi tapo vaikų mąstymo gebėjimų ugdymas, sensoriniai raktai į pažinimą. Konferenciją pradėjo ir apie smegenų vystymąsi, jų veikimą bei praktinį ryšį ugdyme pasakojo kviestinis konferencijos svečias, neurobiologė neuromokslininkė dr. Urtė Neniškytė. Mąstymo mokyklos įrankius ir jų įtaką mąstymo gebėjimų ugdyme pristatė Šiaulių miesto lopšelio-darželio „Pasaka“ direktorė Neringa Baršauskienė. Taip pat pranešimus pristatė Šiaulių rajono Kuršėnų lopšelio-darželio "Nykštukas" pedagogai, kurie su konferencijos dalyviais dalijosi žiniomis apie M. Montessori sensorikos raktus į pasaulio pažinimą, garsų ir spalvų sąsajas, raidžių mokymąsi per jusles bei praktinį viso to pritaikymą ugdyme.

Nuoširdus AČIŪ Kuršėnų lopšelio-darželio „Nykštukas“ konferencijos organizacinei komandai, lektoriams ir Šiaulių rajono švietimo pagalbos tarnybos specialistams už kartu įgyvendintus sumanymus.

Administracija

Informacija atnaujinta 2020-10-30 13:49

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}