Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Švietimo įstaigų naujienos

NUOTOLINIS MOKYMAS – NE KLIŪTIS MOKYTIS MUZIKOS

2020-05-06 Komentarai (0) Švietimo įstaigų naujienos Dalintis
Švietimo įstaigų naujienos

Kuršėnų meno mokykla jau septynias savaites vykdo nuotolinį mokymą, kuris, bendruomenės nuomone, sekasi gerai, informacinių technologijų dėka mokiniai jungiasi, su mokytojais bendrauja, repetuoja.

Iš pradžių nuotolinis mokymas buvo nelengvas iššūkis, buvo sudėtinga su kompiuterinėmis programomis, jos strigo, tačiau dabar tiek mokytojai, tiek mokiniai susiderina programas ir sėkmingai dirba. Mokinys atlieka kūrinį, mokytojas išklauso, pasako pastabas, pateikia užduotis.

„Kiekvieną savaitę mes visi mokytojai nuotoliniu būdu jungiamės į posėdį, aptariame iškilusias problemas,“ - kalbėjo Kuršėnų meno mokyklos direktorius Ramūnas Snarskis. Jo teigimu, mokiniai ir mokytojai pasiilgę mokyklos, laukia, kada galės sugrįžti į mokyklą.

„Mes jau skelbiame priėmimą į mūsų mokyklą mokytis tiek muzikos, tiek dailės specialybių. Visa informacija patalpinta mokyklos internetinėje svetainėje www.kursenumenas.lt,“ - informavo mokyklos dirktorius Ramūnas Snarskis ir pridūrė, jog, kai baigsis karantinas, bus suorganizuotas koncertas, kuriame mokiniai pademonstruos, ką išmoko nuotolinio mokymo laikotarpiu.

Zigmas Ripinskis

Meno mokyklos nuotraukos

Gautas sutikimas viešinti

Informacija atnaujinta 2020-05-06 11:07

Komentarai

Vardas
El. paštas
Komentaras

Ačiū, komentaras bus matomas kai administratorius jį patvirtins.

{{msg}}

{{comment.time | u2date : 'yyyy.MM.dd'}} {{comment.name}}
{{comment.comment}}