Pradžia
Lt En
Pradžia
lt
en

Gerovės konsultantų modelio kūrimas

„Gerovės konsultantų modelio kūrimas Šiaulių rajono savivaldybėje“

 

Projekto vertė:   101 483,63 Eur.

Projekto įgyvendinimo laikotarpis: iki 2024-04-30.

Projekto finansavimo šaltiniai: Europos ekonominės erdvės finansinio mechanizmo lėšos, EEE Lietuvos Respublikos valstybės biudžeto lėšos.

 

Šiaulių rajone per 2017-2019 m. laikotarpį sergamumas nerimo sutrikimais padidėjo daugiau negu 60 proc., o sergamumas depresija padidėjo beveik dvigubai. Rajonas taip pat yra vienas iš mažiausiai užimamų psichologų etatų turinčių savivaldybių, todėl ypatingai svarbu diegti kuo veiksmingesnes prevencines priemones, padedančias gyventojams pastebėti ir išspręsti problemas tik joms atsiradus.

 

Projekto tikslas – pagerinti ir sustiprinti bendruomenines psichikos sveikatos paslaugas Šiaulių rajono savivaldybėje.

Projekto veiklos

Siekiant įgyvendinti projekto tikslą ir prisidėti prie rajono gyventojų psichikos sveikatos gerinimo planuojama įsteigti Gerovės konsultanto pareigybę. Šis konsultantas teiks žemo intensyvumo emocinio konsultavimo paslaugas asmenims, susiduriantiems su lengvais emociniais sunkumais. Matant, kad besikreipiančio asmens būklė yra sudėtingesnė, gerovės konsultantas, bendradarbiaudamas su rajono gydymo įstaigomis, nukreips klientą pas kompetentingus specialistus.

Projekto tikslinė grupė – Šiaulių rajono gyventojai, kuriems pasireiškia lengvi streso, nerimo, nemigos, depresijos bei psichologinės adaptacijos problemų požymiai.

 

 

 

Projekto vadovas

Inga Rimgailienė, Savivaldybės gydytoja,

Tel. (8 41) 375 495, +370 612 45 519

El. p. inga.rimgailiene@siauliuraj.lt

Informacija atnaujinta 2021-12-30 14:30